Borsa

Binance Genişleme Hamlelerine Devam Ediyor: Bu Ülkeden Onay Aldı!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bu ülkede genişleme konusunda büyük başarı elde etti.

Binance yaptığı açıklamasında Abu Dabi’de kripto paralar için aracı satıcı olarak faaliyet göstermek için geçici onay aldığını duyurdu.

Binance Birleşik Arap Emirlikleri’nde Regüle Edilen Bir Borsa Olma Yolunda Adımlar Atıyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası böylelikle Birleşik Arap Emirlikleri’nde tamamen regüle edilen bir kripto para hizmeti sağlayıcısı olma yolunda önemli bir adım atmış oldu.

Hacim olarak dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, yaptığı açıklamasında Abu Dabi Global Market’in (ADGM) Finansal Hizmetler Düzenleme Kurumu’ndan (FSRA) Finansal Hizmetler İzni’ni (FSP) prensip olarak almayı başardığı bildirildi.

Bununla birlikte şirket halihazırda Bahreyn’den onay almayı başarmış durumda ve Dubai için de görüşmelerin sürdüğü belirtiliyor.

ADGM FSRA başvurusunun tamamlanmasıyla birlikte şirket, yaptığı açıklamasında artık sanal varlıklar hizmetlerini alt şirketi Binance (AD) Limited aracılığı ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde vermeye başlayacak.

Bununla birlikte kripto para borsası küresel çapta agresif genişleme hamlelerine devam ediyor. Şirket kısa bir süre önce Brezilyalı büyük bir şirketi satın alarak bu ülkeye de giriş yapmıştı.

İlgili Haber
Binance CEO'su Bu Ülkeyi Hedef Aldı: Banka ve Ödeme Şirketleri Satın Alacağız

Ayrıca şirket, çalışanları konusunda da birtakım atılımlar yapıyor. Kısa bir süre önce Microsoft’un eski bir üst düzey yöneticisi bundan böyle Binance adına çalışacağını duyurmuştu.

Diğer kripto borsası şirketleri de küresel çapta benzer hamleler yapıyor ve agresif bir şekilde genişlemeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu