Altcoin

Binance, Güne İki Sürpriz Kripto Para Listelemesi İle Başladı!

Binance, Clover ve Quant'ı listeledi

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in yaptığı her bir listelemenin söz konusu kripto paralar için büyük bir öneme sahip olduğu söylenebilir.

Binance ve Coinbase gibi dev kripto para borsalarının yaptığı listelemeler, ilgili kripto paralara ciddi yükselişler getirmesi ile bilinmekte. Bugüne tam olarak böyle şanslı başlayan iki kripto para birimi ise Clover Finance (CLV) ile Quant (QNT) oldu.

Clover ve Quant Listelendi

Binance tarafından yayınlanan gönderide, iki kripto para biriminin 29 Temmuz tarihinden itibaren listeleneceği açıklandı. Binance an itibarıyla iki kripto para için de para yatırma işlemlerini açtı. Alım satım işlemlerinin TSİ itibarıyla 09:00’da başlayacağı aktarılıyor.

Binance’e CLV göndermek isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken konu ise bunun sadece ERC-20 ve BEP-20 tabanlı transferleri destekliyor olması.

Clover, Polkadot tabanlı bir proje olmanın yanı sıra Ethereum ve Binance Smart Chain ağlarında da kullanılabilmekte. Kullanıcılar ise Polkadot tabanlı CLV’yi göndermeden önce kesinlikle bunu ETH veya BSC tabanlı CLV ile değiştirmeli.

İki kripto para biriminin de BTC, BNB, BUSD ve USDT işlem çiftlerine sahip olacağı açıklandı. Özellikle Clover’a yönelik Türkiye’de CoinList kaynaklı ciddi bir ilgi olduğu biliniyor. CoinList ön satışı ile piyasaya sürülen projenin kurucuları arasında bir de Türk yer alıyor.

*Borsalarda yeni listelenen coinler, çok savruk fiyat hareketleri yaptığı için yatırımcıların çoğunun zarar ettiği gözlemlenmektedir. Uzmanlar bu sebeple yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyarmaktadır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu