fbpx
Haberler

Binance Kampanya Başlattı

Notre Dame Katedrali için...

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında işlem hacmi bakımından ilk sırada bulunan Malta merkezli Binance, Notre Dame Katedrali için kampanya başlattı. Fransız Cumhurbaşkanı Macron tarafından Notre Dame Katedrali için bağışların yapılması isteğinde bulunulmasının ardından harekete geçen fon ve bağış toplama kuruluşları arasına Binance’de katıldı. Binance, yaptığı açıklamada kripto para cinsinden yapılacak olan bağışların Notre Dame Katedrali onarımı için önemli olduğunu ve tüm kripto para yatırımcılarının istedikleri kadar bağış yapmalarına olanak sunacak bir bağış sayfası oluşturduklarını açıkladı.

Toplanacak olan bağışlar burada tutulacak ve daha sonrasında Notre Dame Katedrali onarımı için yetkililere aktarılacak. Fransa’nın önemli tarihi yapılarından birisinin onarılabilir ancak onarımı zor ve zaman alıcı bir şekilde yandığını açıklayan Binance yetkililerine göre bağış yapılması süreci daha hızlı hale getirecek ve onarım sürecinde daha sorunsuz bir işleyiş olmasında büyük bir katkısı olacak.

Fransa’da yaşanan Notre Dame Katedrali yangını nedeniyle tüm dünyada gündemde bu olay bulunurken, Fransa halkının milyonlarca Avro bağış yaptıkları biliniyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box