Haberler

Binance Kampanya Başlattı

Notre Dame Katedrali için...

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında işlem hacmi bakımından ilk sırada bulunan Malta merkezli Binance, Notre Dame Katedrali için kampanya başlattı. Fransız Cumhurbaşkanı Macron tarafından Notre Dame Katedrali için bağışların yapılması isteğinde bulunulmasının ardından harekete geçen fon ve bağış toplama kuruluşları arasına Binance’de katıldı. Binance, yaptığı açıklamada kripto para cinsinden yapılacak olan bağışların Notre Dame Katedrali onarımı için önemli olduğunu ve tüm kripto para yatırımcılarının istedikleri kadar bağış yapmalarına olanak sunacak bir bağış sayfası oluşturduklarını açıkladı.

Toplanacak olan bağışlar burada tutulacak ve daha sonrasında Notre Dame Katedrali onarımı için yetkililere aktarılacak. Fransa’nın önemli tarihi yapılarından birisinin onarılabilir ancak onarımı zor ve zaman alıcı bir şekilde yandığını açıklayan Binance yetkililerine göre bağış yapılması süreci daha hızlı hale getirecek ve onarım sürecinde daha sorunsuz bir işleyiş olmasında büyük bir katkısı olacak.

Fransa’da yaşanan Notre Dame Katedrali yangını nedeniyle tüm dünyada gündemde bu olay bulunurken, Fransa halkının milyonlarca Avro bağış yaptıkları biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu