Haberler

Binance CEO’su: Bizi Kötülemek İçin Borsalar Haber Sitelerine Ödeme Yapıyor!

Binance CEO’su Changpeng Zhao bir iddia ortaya atarak gündeme geldi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao yeniden gündemde. Ancak bu kez gündemde olmasının sebebi kendisi veya borsası değil, ‘dış düşmanlar’. Bitcoin ve altcoin satışları konusunda her gün milyarlarca dolarlık hacmin sahibi olan Binance’a karşılık olarak bazı borsaların Çin’de sürekli para ödeyerek olumsuz haberler yaptırdığı, bu haberlerin özellikle de Çin merkezli büyük kripto para haberleri sitelerinde yayınlandığına değinen Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu konunun üzerinde durduklarını ancak buna karşı herhangi bir yanıt vermeyeceklerini açıkladı.

Bu tür haberlerden uzak durulması uyarısında bulunan CEO, Binance’i karalamaya çalışanlar ile ise yargıya taşıyacak olup olmadıkları konusunda net bir bilgi vermedi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Çin’in kripto para borsalarını kapatacak olursa ilk bu tür kripto para borsalarını kapatacağını belirterek, bu tür borsaları tasvip etmediklerini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu