Haberler

Binance Kendi Ayağına Sıkıyor: Bir Tepki Daha!

Huobi Başkan Yardımcısı Ciara Sun, Binance'in satın aldığı CMC'ye tepki gösterdi.

CoinMarketCap’i satın almasından hemen sonra kripto para birimi borsalarını sıralamaya başlayan ve birinci sırada kendisine yer veren Binance, bugün yeni bir tepki daha çekti. Huobi Başkan Yardımcısı Ciara Sun, açıklamasında CMC’de sıralanan borsalar listesinde en güvenilir veri olan piyasa hacmine değil, bunun tam tersi olarak ziyaretçi sayısına bakıldığını açıkladı.

Ziyaretçi sayısının güvenilir bir ölçüt olmadığı gibi asla olmaması gereken bir değer olduğuna değinen Sun, bu konuda Binance’in geri adım atması veya sistemi güncellemesi gerektiğine değindi.

ABD, Asya ve Avrupa’da çok sayıda insan tarafından kullanılan Binance, bugün CEO Zhao aracılığı ile yaptığı açıklamada asla geri adım atmayacaklarını ve kendilerinin belirledikleri kurallar ile adım atmaya devam edeceklerini açıklamıştı.

Bazı kullanıcılara göre Pekin’in kontrolünde olan Binance, bu tür adımlarla kendi ayağına ‘sıkmaya’ başladı bile…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu