Haberler

Binance, Koronavirüs İçin 1.5 Milyon Dolar Bağış Yapacak

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Çin'de başlayan Wuhan virüsünün durdurulması ve virüsle enfekte olan kişilerin tedavisi için 1.5 milyon ABD Doları değerinde bağış yapacak olduğunu açıkladı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Çin’de 2.000’den daha fazla insanı etkileyen ve 56’dan fazla ölüme sebep olan Wuhan virüsünün durdurulması adına yeni bir yardım yapacak. Çin hükümetinin bu paraya ihtiyacı olmamasına rağmen bu yardımın son derece önemli olduğu biliniyor. Çin’de hükümet yeni bir 1.000 yataklı, 25.000 metrekarelik hastane inşa etmeye başlarken bu yardımın bu hastanenin kurulmasına yardımcı olabileceği düşünülüyor.

Dolarla yapılacak

Bu yardımın dolar üzerinden yapılmasına karar veren Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto para ile yardım yapılmasının bu durumda uygun olmadığını açıkladı. Çok sayıda insan Wuhan virüsü tedavisi bulunmadığı için endişe ile beklerken, bazı insanlar ise kendisinde bu virüsün olabileceği endişesi ile hastanelere başvurdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu