bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBinance Kripto Para Borsası Güvenlik Sorunlarını Çözdü Mü?

Binance Kripto Para Borsası Güvenlik Sorunlarını Çözdü Mü?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance isimli Malta merkezli ancak Çin ile yakından ilişkili kripto para borsası geçtiğimiz haftalarda 41 milyon dolar değerinde kripto para çaldırdı. Sistemin en güvenilir ve asla geçilemeyecek diye belirtilen 2 aşamalı güvenlik kontrolü sistemi hackerlar tarafından hacklendi ve sistem tamamen kapatıldı. Kripto para borsası bu adımdan hemen sonra ciddi güvenlik endişesi ile karşı karşıya kaldı ve 7 gün kadar güvenlik ile ilgili bakım çalışması yapıldı.

Binance kripto para borsasının artık güvenilir olup olmadığı konusunda merak edilen sorular var. Bu sorular kripto borsasına bir kayıp yaşatmış olabilir. Binance kripto para borsasının bu hack olayından dolayı kapatılması veya kullanımında büyük bir azalma olması da pek mümkün değil. Zira borsa çok büyük ve müşterilerini ne kadar ilk açıklamalarında istenmeyen konularda açıklamalarda bulunsa da ödemelerini yaptı.

Binance kripto para borsası güvenilir mi? Sorusunun yanıtı buradan da yola çıkılarak kripto para borsasının güvenilir olduğunu söylemek mümkün olabilir. Borsa kripto para birimleri konusunda en fazla tercih edilen kripto para borsalarından birisi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları