binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance Listeli Projeye Yapılan Ağır Eleştirilerin Ardından Altcoinden Resmi Açıklama Geldi

Binance Listeli Projeye Yapılan Ağır Eleştirilerin Ardından Altcoinden Resmi Açıklama Geldi

Binance üzerinde listeli bir altcoin projesi, arzının çoğunluğunun kurucuların elinde olması konusunda eleştiriliyordu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kısa süre önce yaşanan bir gelişmede, Cyber Capital’in kurucusu Justin Bons, kripto para projesi Sui’nin token arzına ilişkin endişelerini dile getirdi.

Bons, 8 milyardan fazla SUI’nin stake edildiğini ve stake edilen arzın %84’ünden fazlasının kurucu ekip tarafından kontrol edilmesini eleştirdi. Ayrıca, kurucuların arzın çoğunu herhangi bir kilitlenme süresi ve yasal garantiler olmadan kontrol ettiğine dikkat çekti.

Topluluk tarafından dile getirilen bu şüphelere yanıt olarak Sui, resmi yanıtında MystenLabs’ın kurucularının Sui Vakfı hazinesini, topluluk rezervini, stake ödeneklerini ya da yatırımcılara tahsis edilen tokenleri kontrol etmediğini açıkladı. Açıklamaya göre Sui Vakfı, kilitli tokenlerin en büyük sahibi konumunda.

İlgili Haber  3 Dev Altcoin Balinası Uyandı: Yüklü PEPE Alımı Dahil 5 Altcoin Satın Aldılar!

Sui’den yapılan resmi açıklamada şunlar vurgulandı:

“Son zamanlarda, Sui’nin token arzı hakkında bazı yanıltıcı yayınlar yapıldı. Temel bilgilerden başlayarak durumu açıklığa kavuşturalım: kilitli tokenler üçüncü taraf saklayıcılar tarafından kilitlenir. Hareket ettirilemezler ve Sui’nin token emisyon programına göre kilitleri açılana kadar güvenli bir şekilde saklanırlar. Ayrıca, Sui Vakfı tarafından kazanılan stake ödüllerinin %100’ü topluluğa iade edilir ve halka açık emisyon programına dahil edilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail