Ana SayfaKripto ParaBinance Neden Ve Nasıl Hacklendi?

Binance Neden Ve Nasıl Hacklendi?

Takip et

Binance kripto para borsasının bugün hacklenmesinin ardından gözler Binance’in nasıl hacklendiğine çevrildi. Dünyadaki tüm kripto para borsaları siber saldırganlara karşı koymak konusunda çok büyük milyonlarca doları geçen güvenlik harcamaları yapmaya devam ediyorlar. Bitcoin sahiplerinin en büyük korkusu olan Binance ve Coinbase gibi dev kripto para borsalarının hacklenmesi olaylarının yaşanması ihtimali sektörün en fazla tartışma konusu olmakta

Binance kripto para borsasının hacklenmesinin güvenlikle ilgilenen ekiplerin hatasından mı olduğu yoksa siber saldırganların bazı açıkları test ederek bunların yolunu bularak çözüm üretip sisteme sızdıklarından sonra mı olduğunu 1 hafta boyunca devam edecek olan güvenlik sürecinden sonra belirlenecek. Binance CEO’su CZ kripto para borsasının geçmişte en büyük sorununun güvenlik olmadığını iddia etmişti ancak bugün kripto para borsasının en büyük sorununun güvenlik olduğunu ve bunu anlamanın kendileri için büyük ve çok pahalı bir hata olduğunu anladı.

Binance’ın hacklenmesinin arkasında neler olduğunu yakın zamanda öğrenmek pek fazla kripto para yatırımcıları için mümkün olmayacak olsa da gelecekte Binance CEO’su veya çalışanlarınca yapılacak açıklamaya göre öğrenmek mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları