blank
BorsaHaberler

Binance Para Çekme İşlemlerini Geçici Olarak Askıya Aldı!

Binance para çekimlerini geçici olarak askıya aldığını duyurdu.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance tüm para çekim işlemlerini geçici olarak askıya aldığını duyurdu.

Karar ilk olarak bugün rekor kıran Ethereum ve XLM işlemleri için gelmişti. Borsa Twitter hesabında yaptığı ilk duyuruda, ETH ve XLM çekim işlemlerindeki hacim artışı nedeniyle çekimlerin geçici olarak askıya aldığını duyurmuştu.

“ETH ve XLM çekim işlemlerindeki hacim artışı nedeniyle para çekme işlemleri geçici olarak askıya aldık. Ekibimizin üzerinde çalıştığından emin olabilirsiniz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler ve sabrınız için teşekkür ederiz.”

Borsa tarafından kısa süre önce yapılan duyuruda tüm para çekim işlemlerinin askıya alındığı belirtildi.

“Binance üzerindeki tüm para çekme işlemleri geçici olarak askıya alındı. Ekibimizin üzerinde çalıştığından emin olabilirsiniz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler ve sabrınız için teşekkür ederiz.”

Borsa son açıklamasında yeni para çekim talebi gönderilmesi durumunda bunun kuyruğa ekleneceğini ancak sorun çözülene kadar işleme alınmayacağını belirtti.

Boğa piyasalarında zaman zaman bu tarz durumların yaşanabildiğini aktaran uzmanlar yeni yatırımcıların panik olmaması gerektiğini hatırlattı.

Güncelleme

Binance tarafından yapılan son açıklamada çekimlerin normale döndüğü belirtildi:

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu