Haberler

Binance Rapor Yayınladı: Kripto Paralar Dibi Gördü

Binance yeni rapor yayınladı.

Binance kripto para borsasının yayınladığı değerlendirme raporuna göre kripto para birimlerinde dip noktalar görüldü. Kripto para birimleri konusunda son dönemde düşüşlerin etkisinin tekrar başlaması yatırımcıları mağdur etmeye başlarken, dünyanın en büyük kripto para borsasının yayınladığı kripto para raporu büyük önem taşıyor.

Binance raporunda kripto paraların 3.100 dolar seviyesindeki Bitcoin fiyatı ile dip noktayı gördüğü ve yatırımcıların bundan sonra satış eğiliminde olmadığı birkaç farklı veri ile değerlendirildi ve açıklandı.

Rapor yayınlanmasına karşılar

Kripto para borsalarının rapor yayınlaması ve piyasayı değerlendirmesi, kripto para borsası hakkında bilgi vermesine karşı olan bir grup kripto para yatırımcıları ise bu tür raporların Binance tarafından yayınlanmasını önermiyor. Yatırımcılar, kripto paraların ve kripto para borsalarının Bitcoin’in doğasına uygun olarak gizli kalmasını öneriyor.

Bitcoin ve altcoinler bu sene içerisinde dip fiyat noktalarını ne kadar düşük fiyatla görebilecek bu konuda henüz Binance dahil herkes yanıt arıyor ve bu sorunun yanıtını bu yılın 31 Aralık 2019 tarihinden 1 gün sonra 1 Ocak 2020’de bulabilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu