Haberler

Rusya’da Kripto Para Yasakları Tartışılırken Binance Rus Rublesi Desteği Vermeye Başladı

Binance resmi bir açıklama ile Rus Rublesi ile satın alım ve satışlara izin vermeye başladı.

Nexo

Rusya Federasyonu son dönemde kripto para birimleri hakkında bazı yasaklar uygulamak ve daha farklı kripto para kuralları koymakla ilgilenirken, bir yandan ise kripto para birimi yatırımcılarını korkutuyor. Bitcoin konusunda henüz bir yasak uygulamayan Rusya Federasyonu yönetiminin Binance isimli büyük kripto para borsasının ülkeye Rus Rublesi ile kripto para alım ve satış desteği verecek olduğunu öğrenmesi belki yetkilileri kararından vazgeçirmekte etkili olabilir.

Rus Rublesi ile birlikte alım ve satıma izin verilecek olması Binance kullanımının daha fazla artmasını ve daha fazla insanın bu konuda borsayı kullanmasını sağlayacaktır. Ancak beraberinde kripto para yatırımcıları kazançlarının daha fazla artacak olduğunu düşündüğü bu dönemde böylesi bir desteğin eklenmesi beraberinde Rusya’da daha fazla insanı kripto para almaya sürükleyebilir. Rus Rublesi kullanımının yoğun olduğu kripto para borsaları da bu hamle ile bazı kayıplar ile karşı karşıya kalabilir.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı