Kripto HaberleriHaberlerRusya'da Kripto Para Yasakları Tartışılırken Binance Rus Rublesi Desteği Vermeye Başladı

Rusya’da Kripto Para Yasakları Tartışılırken Binance Rus Rublesi Desteği Vermeye Başladı

Takip et

Rusya Federasyonu son dönemde kripto para birimleri hakkında bazı yasaklar uygulamak ve daha farklı kripto para kuralları koymakla ilgilenirken, bir yandan ise kripto para birimi yatırımcılarını korkutuyor. Bitcoin konusunda henüz bir yasak uygulamayan Rusya Federasyonu yönetiminin Binance isimli büyük kripto para borsasının ülkeye Rus Rublesi ile kripto para alım ve satış desteği verecek olduğunu öğrenmesi belki yetkilileri kararından vazgeçirmekte etkili olabilir.

Rus Rublesi ile birlikte alım ve satıma izin verilecek olması Binance kullanımının daha fazla artmasını ve daha fazla insanın bu konuda borsayı kullanmasını sağlayacaktır. Ancak beraberinde kripto para yatırımcıları kazançlarının daha fazla artacak olduğunu düşündüğü bu dönemde böylesi bir desteğin eklenmesi beraberinde Rusya’da daha fazla insanı kripto para almaya sürükleyebilir. Rus Rublesi kullanımının yoğun olduğu kripto para borsaları da bu hamle ile bazı kayıplar ile karşı karşıya kalabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları