BorsaHaberler

Binance, Singapur’da Mobil uygulamasını App Store ve Google Play’den Kaldırıyor!

Binance'den geri adım geldi.

Dünyanın en büyük borsası Binance, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin kısıtlayıcı düzenlemeleri ile karşı karşıya kalmıştı.

Yerel otoritelerden gerekli izinler alınmadan kripto para hizmeti vermek ile suçlanan Binance’e kısıtlama uygulayan ülkelerden biri de Singapur oldu.

Ülkelerin kısıtlayıcı düzenleme sorunları karşısında Binance kendisini geri adım atmak zorunda hissetmiş olacak ki bugün yapılan açıklamada 10 Eylül Cuma günü itibariyle Singapur’da Binance uygulamasının App Store ve Google Play’den kaldırılacağı bildirildi.

Uygulamanın kaldırılmasının yanı sıra Singapurlu kullanıcıların işlem yapmasının engellenmesi amacıyla SGD (Singapur para birimi) işlem çifti de borsadan kaldırılacak.

Kullanıcıların artık hem Singapur doları paritesinde alım satım yapması hem de Singapur doları seçeneği ile para yatırması mümkün olmayacak.

Binance, resmi açıklamasında Singapur’da herhangi bir resmi Telegram veya çevrimiçi iletişim kanalı kullanmadıklarını hatırlatarak, Binance olarak amaçlarının blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar etrafında sürdürülebilir bir ekosistem yaratmak olduğunu söyledi.

Binance son olarak, düzenleyici çerçevesindeki gelişmeleri memnuniyetle karşıladıklarını ve düzenleyicilerle yakın ilişkiler kurmak istediklerini vurgulayarak, her bir kullanıcıya fayda sağlamayı amaçlayan politika oluşturma konusunda yapıcı bir şekilde çalışmaya kararlı olduklarını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu