Haberler

Binance Tayland Bahtı’nı Ekledi

Binance kripto para birimi borsasından yeni bir adım atılarak 1 yeni para birimi daha eklendi.

Kısa sürede TL dahil farklı para birimlerini listelemeye başlayan ve bununla ilgili attığı adımlar ile kullanıcılardan destek gören Binance, bugün ise Tayland Bahtı’nı listelediklerini duyurdu. Bundan sonra Tayland merkezli herkes kripto para birimi borsası Binance’de işlem yaparken istedikleri gibi kredi ve banka kartlarından kendi para birimlerini seçebilecekler.

Bu konuda ne kadar fazla kullanıcının kendi para birimi ile kripto para birimi borsasında işlem yapacak olduğu merak konusu olsa da, yatırımcıların büyük bir bölümünün kendi ülkelerine ait para birimlerini kullanacak oldukları tahmin ediliyor.

Henüz kesin olmamakla birlikte 180 para birimini listelemek isteyen Binance’in bunu başarıp başaramayacağı soru işareti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu