Kripto HaberleriHaberlerBinance Tekrar ABD'de Açılacak

Binance Tekrar ABD’de Açılacak

Takip et

Binance CEO’su Changpeng Zhao kripto para borsasının genel durumu hakkında basına yaptığı açıklamada, ABD’li kripto para yatırımcılarına yakın zamanda iyi haberi verecek olduklarını ve bu haberin kripto para borsası Binance’in ABD’de 1 veya 2 ay sürede açılacak olduğu konusunda olduğunu açıkladı. Bitcoin ve kripto para yatırımcıları Binance ABD’de hizmet sunmayı bırakıp yerine yeni platform hazırladığını ve Eylül ayı civarında tekrar açılacağı ortaya çıktığında çok fazla tepki göstermiş ve bunun sonucunda Binance hiçbir açıklama yapmamıştı.

Bu süre uzun sürmedi ancak Binance yeniden ABD’ye döndüğünde yine daha büyük yatırımcılar kendi ülkelerinde merkezi olan Coinbase borsasını tercih etmeyi sürdürebilir ve kendi ülkelerinde kripto para birimi yatırımlarına yerel borsa üzerinden devam edebilir.

41 milyon dolarlık hack vakası ile gündeme gelen Binance, güvenilir ve çok büyük kripto para borsası olsa da ABD’li yatırımcılar hiç para kaybı yaşamayan ve siber saldırıları önleyen Coinbase kripto para borsasının güvenlik konusunda Malta merkezli Binance’a göre daha fazla avantajlı olduğunu düşünüyor.

*ABD’li yatırımcılar Binance kripto para birimi borsasına geri dönüş yaparsa mevcut hesapları kullanabilirler.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları