Haberler

Binance TL Desteği Ekleyebilir!

Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao, Türk Lirası desteği hakkında açıklama yaptı.

Nexo

Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao, TL desteğiyle ilgili Twitter’dan kendisine sorulan soruya yanıt verdi. Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao, kripto para birimi borsasının TL desteği ekleyip eklenmeyeceği hakkında kesin olarak konuşmadı ancak bu konuda soru soran kullanıcının tweetine ”ne dilediğine dikkat et” yanıtını vererek aslında yakın zamanda Türk Lirası desteğinin geleceğini doğrulamış oldu.

Bu yanıtı verdikten sonra genelde olumlu adımların atıldığı kripto para birimi borsasında yatırımcılar TL desteği eklenmesi ile neler olabileceği konusunda ise soru işaretleri var. TL desteğinin kredi kartı ve bankaların kartlarını destekleyip desteklemeyecek olduğu hakkında henüz soru işaretleri kesin olarak yanıt bulmuş değil. Zira TL desteğinin eklenecek ise ne zaman ekleneceği hakkında bazı soru işaretleri henüz kısa süre içerisinde yanıt bulamayabilir.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı