Haberler

Binance Tüm İşlemleri Kapattı, Binance Hacklendi Mi?

Binance planlanmayan bir bakım sebebi ile platformun kapatıldığını açıkladı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bugün Twitter hesabından platformun beklenmedik bir nedenle bakıma girdiğini ve planlanmayan bakımın kendileri tarafından gerçekleştirildiğini açıkladı. 2019 yılında bir kez planlanmayan bakıma giren Binance, o dönemde siber saldırıya maruz kalarak 41 milyon dolardan daha fazla kayba uğramıştı.

Binance yatırımcıları bu olayla birlikte alım ve satım yapamıyor, platforma herhangi bir şekilde erişim sağlanamıyor.

Binance hacklendi mi?

Henüz kesin olarak bir açıklama yapılmadı ancak Binance’in hacklenip hacklenmediği hakkında platform tarafından doğrulama yapılacak dakikaya dek beklemek gerekiyor.

Binance’in 2019’da hacklenmesinin ardından platform büyük değer kaybetmemiş ancak birçok kripto para yatırımcısı Coinbase kripto para borsasına varlıklarını taşımaya karar vermişti.

CEO, fonların güvende olduğunu ve herhangi bir şekilde endişe yapmaya gerek olmadığını iddia ediyor olsa da daha öncede benzer açıklamalar yapılmış ama hacklendiği ortaya çıkmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu