bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBinance.US 13 Eyalette Kullanılamayacak!

Binance.US 13 Eyalette Kullanılamayacak!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance.US ABD’nin 13 eyaletinde ABD’liler tarafından kullanılamayacak. Kripto para birimi yatırımcılarının bir süredir merakla beklediği kripto para birimi satışlarının ABD’liler için daha güvenli olduğu Binance.US platformunun kullanıcı kayıtlarının açıldığı açıklandı. Kripto para birimi sahibi olmak isteyen yatırımcılar platforma kayıt olabilecekler.

Kripto para birimi borsası bu adımı ile birlikte kızdırdığı ABD’li kullanıcıları tekrar kendi platformunu kullanmaya çekecek ve tekrar ABD’de hizmet sunabilmiş olacak.

New York, Alaska, Alabama, Connecticut, Florida, Georgia, Hawaii, Idaho, Louisiana, North Carolina, Texas, Vermont ve Washington eyaletlerinde ise Binance.US kullanılmayacak. Bu da bu eyaletlerde yaşayanlar için soruna neden olacak.

*Türkiye’den veya Avrupa’dan Binance’a sadece normal siteden erişmek mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları