Haberler

Binance.US iOS Uygulaması Beta Kullanımı Herkese Açılıyor!

ABD merkezli Binance.US 30 Aralık 2019'da yaptığı yeni açıklama ile mobil uygulamasının beta testlerinin tüm ABD'li kullanıcılara açılacağını açıkladı.

Binance.US sadece Amerika pazarından olan kimselerin kullanımına sunulan ve farklı seçenekler ve daha iyi güvenlik özellikleri ile dikkat çeken bir kripto para borsası. Binance iştiraki olan Binance.US bugüne kadar binlerce ABD’li kripto para birimi sahibi kimsenin kullandığı platform olmayı başardı ve mobil uygulaması ile daha fazla ABD merkezli kullanıcılara ulaşacak.

Binance.US iOS uygulamasının beta testlerinin devam ettiği bir süreden sonra artık uygulamanın tüm iOS kullanıcıları için açılacak olduğu ancak ABD’li kullanıcıların beta uygulamasını kullanabilecek oldukları açıklandı. ABD merkezli olmasa bile ABD vatandaşı olanlar Binance.US platformu ve beta uygulamasını kullanabilecekler.

Türk vatandaşı ve Amerikan vatandaşlığı olanlarda Türkiye’de yaşıyor olsalar bile Binance.US iOS uygulamasının betasını kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu