Haberler

Binance US CEO’su Catherine Coley: Yeni Kripto Para Birimlerini Listeleyeceğiz!

Binance US CEO'su Catherine Coley kripto paraların daha çok olacağının sinyalini verip platformlarında daha çok kripto para listeleyeceklerini açıkladı.

Nexo

Binance US CEO’su Catherine Coley, kripto para birimlerinin sayısını daha çok arttıracaklarını ve daha fazla sayıda kripto paraya erişim için imkanlar sunmaya devam edeceklerini açıkladı. Kripto para sahiplerinin çok fazla taleplerinin olduğu bir borsa olan Binance, ABD’ye özel ve sadece ABD vatandaşlarınca kullanıma açık olan Binance US platformunda sınırlı sayıda kripto para listeliyor.

Binance US platformunun bu kadar sınırlı sayıda kripto para birimi listeliyor olmasının yatırımcıların tepkisi ile karşı karşıya kaldığı belirtilirken, çok sayıda yatırımcı da bu konudan dolayı Coinbase’nin bir tık daha fazla kendilerini cezbettiğini ifade ediyorlar.

Binance US CEO’su Catherine Coley, durumun farkında oldukları ve bu konuda gelecekte daha fazla kripto para birimini platformlarına eklemeye devam edeceklerinden Amerikan vatandaşlarının emin olmasını istedi.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı