Haberler

Binance US CEO’su Catherine Coley: Yeni Kripto Para Birimlerini Listeleyeceğiz!

Binance US CEO'su Catherine Coley kripto paraların daha çok olacağının sinyalini verip platformlarında daha çok kripto para listeleyeceklerini açıkladı.

Binance US CEO’su Catherine Coley, kripto para birimlerinin sayısını daha çok arttıracaklarını ve daha fazla sayıda kripto paraya erişim için imkanlar sunmaya devam edeceklerini açıkladı. Kripto para sahiplerinin çok fazla taleplerinin olduğu bir borsa olan Binance, ABD’ye özel ve sadece ABD vatandaşlarınca kullanıma açık olan Binance US platformunda sınırlı sayıda kripto para listeliyor.

Binance US platformunun bu kadar sınırlı sayıda kripto para birimi listeliyor olmasının yatırımcıların tepkisi ile karşı karşıya kaldığı belirtilirken, çok sayıda yatırımcı da bu konudan dolayı Coinbase’nin bir tık daha fazla kendilerini cezbettiğini ifade ediyorlar.

Binance US CEO’su Catherine Coley, durumun farkında oldukları ve bu konuda gelecekte daha fazla kripto para birimini platformlarına eklemeye devam edeceklerinden Amerikan vatandaşlarının emin olmasını istedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu