Haberler

Binance US Yarın Açılıyor!

Amerikalıların yeni kripto para birimi borsası Binance US yarın açılacak.

Binance US yarın kapılarını Amerikanın bazı eyaletlerinde yaşayan kripto para yatırımcılarının hizmetine açacak. Binance ABD’li kripto para yatırımcılarının her birine hizmet sunmayacak ve çok sayıda ABD’li ABD’de yerleşik hizmetler vereceği için Coinbase kadar olmasa da Binance US kripto para birimi borsasına da güvenecek. Binance bugüne kadar aradan geçen birkaç ay sürede ABD’li kripto para birimi yatırımcılarına hizmet sunmadı yerel yasaların izin vermediği bazı girişimlerde bulunmayı denemedi ve yerine merkezini ABD’ye taşıma gibi bir planı da olmadığı için Binance US platformunu kurmaya karar verdi.

13 farklı kripto para ile hizmet vermeye başlaması beklenen Binance US kripto para birimi borsasının gelecekte çok daha fazla kripto para ile daha fazla Amerikan yerlilerine hizmet sunması beklenmekte.

ABD’de Coinbase dışında başka kripto para birimi borsalarına da ilgi olsa da en çok Coinbase güven veriyor ve en çok Coinbase borsası tercih ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu