Haberler

Binance US Yarın Açılıyor!

Amerikalıların yeni kripto para birimi borsası Binance US yarın açılacak.

Nexo

Binance US yarın kapılarını Amerikanın bazı eyaletlerinde yaşayan kripto para yatırımcılarının hizmetine açacak. Binance ABD’li kripto para yatırımcılarının her birine hizmet sunmayacak ve çok sayıda ABD’li ABD’de yerleşik hizmetler vereceği için Coinbase kadar olmasa da Binance US kripto para birimi borsasına da güvenecek. Binance bugüne kadar aradan geçen birkaç ay sürede ABD’li kripto para birimi yatırımcılarına hizmet sunmadı yerel yasaların izin vermediği bazı girişimlerde bulunmayı denemedi ve yerine merkezini ABD’ye taşıma gibi bir planı da olmadığı için Binance US platformunu kurmaya karar verdi.

13 farklı kripto para ile hizmet vermeye başlaması beklenen Binance US kripto para birimi borsasının gelecekte çok daha fazla kripto para ile daha fazla Amerikan yerlilerine hizmet sunması beklenmekte.

ABD’de Coinbase dışında başka kripto para birimi borsalarına da ilgi olsa da en çok Coinbase güven veriyor ve en çok Coinbase borsası tercih ediliyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı