Borsa

Binance US’in Merak Edilen CEO’su Açıklandı! Halka Arz Yakın mı?

Binance US'in CEO'su belli oldu.

Ticari hacme göre dünyanın en büyük ancak son zamanlarda başı en çok dertte olan kripto para borsası Binance, ABD iştiraki için yeni CEO’yu açıkladı.

Yeni CEO Belli Oldu

Binance US’in yılan hikayesine dönen CEO pozisyonu için yeni bir isim açıklandı. Binance US tarafından yapılan açıklamada, Brian Shroder’in şirketin yeni CEO’su olduğu duyuruldu.

Bu duyurunun dikkat çekmesini sağlayan asıl gelişme ise Binance US’in kısa süre önce halka arz ile anılması ve duyuruda Brian’ın şirketi sıradaki aşamasına hazırlayacağının vurgulanması oldu.

ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase’in halka arz olmasından sonra gözler Binance ve bunun iştiraklerine çevrilmişti.

Binance CEO’su Changpeng Zhao da konu hakkında yaptığı açıklamada halka arz planına sıcak baktıklarını ima etti.

ABD’nin önde gelen regülatörlerinden OCC’nin eski başkanı Brian Brooks’un CEO’luk görevinden istifa etmesi ve bundan hemen önce ilk CEO’nun istifa etmesi ile büyük tepki çeken Binance US şimdi ise yeni CEO ile hakla arz şansını deneyecek gibi gözüküyor.

Shroder iseaha önce Uber bünyesinde Strateji ve İş Geliştirme Bölümü başkanlığı görevini yerine getirmişti.

CEO’nun seçilmesinden sonraki mevcut CFO olan Joshua Sroge’nin de değiştirildiği ve artık Eric Segal’in CFO olacağı duyuruldu. Bu da Binance US’in ciddi bir yönetici değişimine gittiğini gösteriyor.

Coinbase’in halka arz edilmesi piyasa için oldukça olumlu olmuştu. Aynı hamlenin Binance tarafından da gelmesi piyasa için oldukça olumlu olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu