bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBinance ve Animoca Brands GameFi Projesi İçin 200 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!

Binance ve Animoca Brands GameFi Projesi İçin 200 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hong Kong merkezli oyun yazılım şirketi Animoca Brands, oyun ve DeFi’nin birleşimi olan GameFi projeleri için 200 milyon dolarlık fon başlatıyor.

GameFi yatırım fonu için Binance Smart Chain (BSC) ile birlikte ortaklık kuran Animoca Brands, yaptıkları açıklamada fonun BSC üzerine inşa edilen erken kripto para odaklı oyun projelerine yatırım yapılacağını belirtti.

Her biri 100 milyon $ yatırım yapacak olan şirketler BSC ağında blok zincir tabanlı oyunlar geliştiren kısa listedeki geliştiricileri hedefliyor.

BSC yatırım direktörü Gwendolyn Regina yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bu ortak yatırımla, BSC üzerine inşa edilen projeler, Animoca Brands gibi önde gelen oyun devlerinden iç görü ve uzmanlık kazanma fırsatının yanı sıra BSC Topluluğundan blok zinciri uzmanlarıyla işbirliği fırsatları elde edecek.”

En büyük Metaverse oyunu olan The Sandbox’ın çoğunluk hissesine sahip olan Animoca Brands, Axie Infinity, OpenSea, Bitski, Harmony gibi NFT ile ilgili büyük projelere de yatırım yaptı.

Kripto endüstrisindeki son zamanların en moda alanlarından olan GameFi’ye Huobi Crypto Exchange, Solana Ventures, FTX, Sanctor Capital gibi bir dizi büyük kripto şirketi ve yatırım firması da yatırım yapıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları