HaberlerKripto ParaNFT

Binance ve Cristiano Ronaldo Arasında Kripto Para Ortaklığı Kuruldu!

Binance ve Cristiano Ronaldo anlaşma imzaladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Portekizli futbol yıldızı Cristiano Ronaldo ile özel NFT ortaklığı kurduğunu duyurdu.

Binance ve Cristiano Ronaldo kurulan ortaklık kapsamında, yalnızca Binance NFT platformunda satışa sunulan bir NFT koleksiyonu oluşturacak.

Binance Ronaldo ile ortaklığını yayınladığı blog gönderisinde duyurdu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Binance, Portekizli futbol efsanesi Cristiano Ronaldo ile özel, çok yıllı NFT ortaklığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Cristiano Ronaldo dünyanın en iyi futbolcularından biri ve sporun ötesine geçerek birçok sektörde bir ikon haline geldi.

Cristiano Ronaldo, yalnızca Binance’in resmi NFT platformunda piyasaya sürülecek bir dizi NFT koleksiyonuyla dünya çapındaki futbol hayranlarına türünün tek örneği bir deneyim sağlamak için Binance ile güçlerini birleştirdi.

Bu bağlamda ilk NFT koleksiyonu bu yıl içinde piyasaya sürülecek ve Ronaldo ile işbirliği içinde oluşturulan tasarımlara sahip olacak.”

Yıldız futbolcu Ronaldo ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Benim için hiçbir şey hayranlardan daha önemli değil, bu yüzden benzeri görülmemiş deneyimler ve bu platform aracılığıyla erişim sağlama fikri, parçası olmak istediğim bir şeydi.

Hayranların da koleksiyondan benim kadar keyif alacağını biliyorum.”

Son olarak belirli ülkelerdeki kayıtlı Binance kullanıcılarının koleksiyonları Binance Pay kullanarak satın alabilecekleri de belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
BAKİ

BİNANCE reklam yapmak istiyorsa luna ınan beraber çaldıkları paramızı versin


Başa dön tuşu