Haberler

Binance Yardım Vakfı: Avustralya İçin 1 Milyon Dolarlık Yardım Yapılacak

Binance Yardım Vakfı'dan yapılan açıklamada şirketin kripto para birimi BNB ile 1 milyon dolar değerinde yardımı Avustralya'ya göndereceği açıklandı.

Dünyanın en zengin ülkeleri arasında yerini alan ve ekonomik olarak hiçbir problemi olmamasına rağmen son dönemde yaşadığı orman yangınları ile tüm dünyanın gündeminde olan Avustralya zor günlerden geçiyor. Avustralya hükümeti orman yangınlarının milyarlarca dolarlık hasar yaratmış olabileceği gerçeğini göz önünde bulundururken, hükümetin gerekli tüm adımları attığı ve atmaya devam edeceği belirtiliyor.

Binance Yardım Vakfı ise bu konuda ülkeye destek olmak adın 1 milyon dolarlık şeffaf bir bağış yapacak olduğunu açıkladı. Dünyanın en büyük 2 kripto para birimi borsasından 1 tanesi olan Binance’in bu adımı hem destek gördü, hem de rakamın çok az olduğu yönünde eleştirildi.

Binance’in 1 ay içerisinde milyonlarca dolar kazandığı tahmin ediliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu