Kripto HaberleriBorsaBinance Yaşadığı Olumsuzluklardan Sonra Ne Durumda?

Binance Yaşadığı Olumsuzluklardan Sonra Ne Durumda?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, senede en az 2 3 kere hack skandalları ile gündeme gelen bir borsa. Her ne kadar en güvenilir kripto para borsası olarak değerlendirilse de çok büyük olduğu için saldırganların bir numaralı hedefinde olmaktan kurtulamıyor.

En son Mayıs ayında yaşadığı 7000 BTC’nin çaldırılma olayında sonra bile dimdik ayakta duran ve Binance Coin fiyatlarında bile bir düşüşe imkan vermeyen Binance borsası, son aydaki istatistiksel verilere bakıldığında çıkan sıcak paranın giren paraya oranının iki kat olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Binance, Mayıs ayındaki hack vakarından sonra para yatırma ve çekme işlemlerini bir süre askıya almıştı. Bu askıya alma süreci sonlandıktan sonra verilere bakıldığı zaman Binance borsasından 234,000 BTC çıkış görülürken , 131,000 BTC giriş görülüyor. Yani bu da demek oluyor ki bu yaşadığı saldırı olayından sonra Binance’den çekilen para yatırılan paranın neredeyse iki katı durumda.

Ancak yaşanılan hack saldırılarındaki mağduriyeti kurduğu fon sayesinde karşılayan ve hiçbir kullanıcısını mağdur etmeyen Binance, bu davranışı ile güven eksikliğine sebep olmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları