BorsaHaberler

Binance Yeni Kripto Para Listeledi

Binance borsası yeni bir kripto para listeledi.

Dünyanın en büyük kripto borsalarının başında gelen Binance, bugün Fantom isimli kripto para birimini listelediğini duyurdu. Daha önce merkeziyetsiz kripto para borsası Binance DEX’i kullanıma sunan Binance, Fantom’u listelediğini duyurmasının ardından ufak da bir ipucu verdi.

Binance DEX’e geçip, ardından Binance borsasında listelenen ilk kripto para olan Fantom için CEO Changpeng Zhao, Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Bu açıklama, yatırım yapmanın mantıklı olacağının sinyalini verdi.

Paylaşımında Fantom’un Binance borsasına geçiş yapan ilk kripto para birimi olduğuna değinen ve önemli bir öncü olacağını ifade eden CEO, Fantom’un son olmayacağını, daha birçok kripto para biriminin listelenecek olduğuna işaret etti. Bu listeleme Fantom’a ciddi bir ivme kazandırdı ve %56’lık bir yükseliş ile 0.032 dolarlık birim fiyatına ulaşmasını sağladı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı