bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBinance Yeni Kullanıcılar İçin 100.000 Dolarlık Shiba Inu (SHIB) Dağıtıyor

Binance Yeni Kullanıcılar İçin 100.000 Dolarlık Shiba Inu (SHIB) Dağıtıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto borsası Binance, yeni müşterileri için 100.000 dolara kadar SHIB hediyesi dağıtacağını duyurdu. Bugün yapılan duyuruda bir yönlendirme bağlantısı üzerinden kaydolan yeni kullanıcılara “hoş geldin hediyesi” verileceği belirtildi:

Söz konusu payın şu şekilde olması bekleniyor: 100.000 doların 80.000 dolarlık kısmı yeni kayıt için ayrılacak, kalan 20.000 dolar ise uygun SHIB spot ticaret çiftleri arasında en az 1.000 USDT eşdeğeri işlem yapan kullanıcılar arasında bölünecek.

SHIB aracılığıyla yeni aboneler çekme peşinde olan Binance’in bu hamlesi bazı çevrelerce eski SHIB sahiplerine “olumlu etki edeceği” şeklinde yorumlansa da Twitter’daki birkaç ShibArmy üyesi, bu durumun mevcut sahiplere veya kullanıcılara fayda sağlamadığını belirtti ve şikayetçini dile getirdi.

Birçok Twitter kullanıcısı ise Binance’in Shiba ekosistemindeki diğer belirteçler olan BONE ve LEASH‘i ve Baby Doge‘u listeleyip listelemeyeceğini sordu.

Nitekim bu “Hoş Geldiniz Hediyeleri” Binance’i zaten kullanan veya kripto cüzdan kullanmayı tercih eden SHIB sahiplerine fayda sağlamayacak. Bu durumun eski kullanıcılara tek yararı SHIB’in daha çok tanınması ve kullanırlığının artması olacaktır.

Borsalar bu tarz popüler kripto para birimlerini bazen daha çok müşteri çekmek adına birer araç olarak kullanıyorlar. Hatırlanacak olursa Coinbase ve Crypto.com gibi birçok üst düzey kripto borsası da daha önce doğrudan App Store listelerinde SHIB’e atıfta bulunmuşlardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları