Kripto HaberleriHaberlerBinance Yeniden iOS'a Geldi!

Binance Yeniden iOS’a Geldi!

Takip et

Bir süre önce Apple’ın kurallarından dolayı mağazadan silinen Binance Apple iOS uygulamasının bugün mağazaya yapılan revizyonlar sonrasında tekrar eklendiği öğrenildi. Bitcoin ve kripto para birimi yatırımcılarının en fazla tercih ettikleri kripto para borsası olarak tanınan Binance, bu konuda yatırımcılara çok fazla güven verdiği için tüm platformlarda uygulaması olması isteniyor. Çok rahat erişim için mobil uygulamalar günümüzde artık vazgeçilmez hale geldiler ve Binance uygulamasının Apple cihazlar için olmaması büyük bir sorundu.

1 ay önce mağazadan kaldırılan ve 30 günden uzun süredir mağazada olmayan Binance uygulamasının yapılan revizyonlar sonrasında mağazaya tekrar eklendiğini duyuran Binance yöneticisi Changpeng Zhao, Binance borsasında listelenmenin Apple App Store’da listelenmekten daha kolay olduğunu ancak bundan hiçbir zaman için ekiplerin şikayet etmediğini ve azimle çalıştığını açıkladı.

Sonucu başarı olan bu olayda kripto para birimi borsası tekrar Apple cihazlara indirilebiliyor ve resmi olarak Binance mobil bir iOS uygulamasına sahip. Binance uygulamasının Apple cihazlar için ücretsiz olduğu ve herhangi bir reklam içermediği, ücretli satın alımlar içerdiğini hatırlatalım.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları