Haberler

Binance’a 2 İtibari Para Desteği Eklendi

Dünyanın en büyük 2 kripto para birimi borsasından bir tanesi olan Binance yeni bir adım attı.

Kripto para birimi satın almak isteyen kimselerin ilk 2 tercihlerinden bir tanesi olan Binance, bugünlerde yatırımcılarına yeni itibari paralar sunmaya devam ediyor. Son yayınlanan duyuru metnine göre Binance 2 ülkenin resmî para birimine destek vermeye başladı.

Polonya Zlotisi ve İsveç Kronu ile bundan sonra büyük popüler kripto para birimlerinin satın alınabilecek olduğu ve bu ülkelerden insanların kredi kartları ile kripto para birimi satın alabilecekleri ifade edildi.

Yakın zamanda Türk Lirası desteği vermeye başlayan Binance’in bu adımı sayesinde daha fazla Polonyalı ve İsveçli kripto para yatırımcılarını bünyesine çekebileceği, ancak bu 2 ülkedeki insanların özellikle de İsveçlilerin kripto para yatırımlarından çok kendi para birimlerinde yatırım tutmayı tercih ettikleri bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu