Haberler

Binance’a Baskın Hakkında Yalanlama!

The Block internet sayfası tarafından Binance Şangay işyerine polislerin büyük bir baskın düzenlediği haberleri Binance yöneticisi tarafından resmen son dakika yalanlandı.

Binance yetkilisi The Block internet sayfasına yaptığı yeni bir beklenen resmi açıklamasında Binance’in Şangay’da hiçbir işyeri bulunmadığını ve bu sebeple hiçbir şekilde bu tür bir polis baskını olmadığını ve bu haberin doğru olmadığı için derhal düzeltilmesi isteğinde bulunduklarının altını çizdi. The Block kaynağınca yayınlanan haberde kripto para birimi borsasına düzenlenen bir polis baskını olduğu ve bu baskın sonrasında Binance’in nasıl bir açıklama ve bilgi vereceği konusu soru işaretleri doğurmuştu.

Binance yetkilisi binlerce çalışanın evden çalıştığını ve ofise gelmediklerini ifade ederken, bazı bölümlerde çalışanların ise ofisten çalıştıklarını ve bu sebeple Şangay’da bir işyeri ihtiyaçları olmadığını açıkladı.

The Block daha sonradan haberi resmi doğrulama olarak güncelleyerek yayınını kapattı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu