Haberler

Binance’a Baskın Hakkında Yalanlama!

The Block internet sayfası tarafından Binance Şangay işyerine polislerin büyük bir baskın düzenlediği haberleri Binance yöneticisi tarafından resmen son dakika yalanlandı.

Binance yetkilisi The Block internet sayfasına yaptığı yeni bir beklenen resmi açıklamasında Binance’in Şangay’da hiçbir işyeri bulunmadığını ve bu sebeple hiçbir şekilde bu tür bir polis baskını olmadığını ve bu haberin doğru olmadığı için derhal düzeltilmesi isteğinde bulunduklarının altını çizdi. The Block kaynağınca yayınlanan haberde kripto para birimi borsasına düzenlenen bir polis baskını olduğu ve bu baskın sonrasında Binance’in nasıl bir açıklama ve bilgi vereceği konusu soru işaretleri doğurmuştu.

Binance yetkilisi binlerce çalışanın evden çalıştığını ve ofise gelmediklerini ifade ederken, bazı bölümlerde çalışanların ise ofisten çalıştıklarını ve bu sebeple Şangay’da bir işyeri ihtiyaçları olmadığını açıkladı.

The Block daha sonradan haberi resmi doğrulama olarak güncelleyerek yayınını kapattı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı