BorsaHaberler

Binance’de Fiyat Aniden Düştü

Kripto para borsası Binance'te Waves'in fiyatı tekrar yükselmeden önce aniden 2.70 dolardan 0.00052 dolara kadar düşüş gösterdi.

Kripto para borsası Binance’te Waves’in fiyatı tekrar yükselmeden önce aniden 2.70 dolardan 0.00052 dolara kadar düşüş gösterdi. En çok tercih edilen kripto para borsası Binance’de Waves’in fiyatı 2.70 dolardan işlem görürken aniden % 99.9 düştü ve 0.00052 dolara iniş yaptı. Sonrasında fiyat hızla toparlanıp aynı seviyeye geri döndü fakat bu sert çöküşün nedeni akıllarda soru işaretleri bıraktı. Yaşanan bu durumun 506.000 Waves satmak isteyen bir kripto paracısının ani bir şekilde limitsiz bir satış emri vermesinin sebep olduğu düşünülmektedir. Verilen bu satış emrinin Binance borsasında WAVES ve BTC işlemindeki her şeyin temizlendiği bilinmektedir.

Ders Çıkarılmalı

Bu olayda çıkarılacak iki önemli bilgi bulunmakta. Birincisi, alış ya da satış işlemleri yaparken daha dikkatli olmaktır. İkincisi de tekrar bir başka kripto parada benzer bir hadise yaşanabileceğinden dolayı oldukça düşük fiyatlara alış yapmak karlı olacaktır. Waves’i 0.00052 dolardan alan kişiler, şimdiden yüzde 5200 lük bir kâr elde etmiş durumdalardır. Bu olay ilk kez yaşanmadı. Geçen Aralık ayında Coinbase Pro platformunda Ethereum’un fiyatı aniden 100 dolardan 13 dolara düştü. Fiyat düşüşü, Waves’te olduğu gibi çok kısa sürede çıkarak eski seviyesine geri döndü. Son olarak 2017’de de Coinbase Pro, GDAX ismi ile faaliyette bulunurken Ethereum 319 dolardan 0.10 dolara ani bir şekilde düşmüş ve hızla toparlanmıştı. Bu yüzden bunun gibi olaylar olduğunda dikkatli olunmalıdır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu