coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'deki Hata Nedeniyle Bu Altcoini Tutanlar Kısa Süreliğine Milyoner Oldu!

Binance’deki Hata Nedeniyle Bu Altcoini Tutanlar Kısa Süreliğine Milyoner Oldu!

Bazı kullanıcılar sistemsel bir hatadan dolayı Binance cüzdanlarında bir anda milyonlarca dolar gördü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, altcoin duyurularına devam ederken bunlardan biri de APENFT (NFT) airdrop programına ilişkin oldu.

Binance Nisan ayında yaptığı duyuruda APENFT (NFT) airdrop’unun 18. ve 19. turlarını tamamladığını belirterek bu airdrop’un TRON (TRX), BitTorrent OLD (BTTOLD), BitTorrent (BTTC), JUST (JST) ve WINkLink (WIN) sahiplerine dağıtıldığını söyledi.

Bunun APENFT (NFT) Airdrop Programının son airdrop dağıtımı turu olduğunu ifade eden Binance açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

” NFT airdrop’undan faydalanabilmek için kullanıcıların sahip olması gereken minimum bakiyeler şu şekildedir: 100 TRX veya; 2.000 BTTOLD veya; 2.000.000 BTTC veya; 100 JST veya; 15.000 WIN.

Binance, APENFT (NFT) Airdrop Programını tamamladı ve tüm NFT tokenlerini hak sahibi kullanıcılara dağıttı. “

APENFT airdrop’unun üzerinden yaklaşık 3 ay geçtikten sonra bazı Twitter kullanıcıları sistemsel bir hatadan dolayı Binance cüzdanlarında bir anda milyonlarca dolar göründüğünü söyledi. Binance’deki bir hata yüzünden meydana gelen bu durum, birçok kullanıcıda düzelmiş olarak görünüyor.

Öte yandan ApeNFT Binance’de halihazırda listelenmediği için Binance’te alım satım işlemi yapılamıyor.

Bu noktada kullanıcılar APENFT’nin Binance’te listelenmesini beklerken, APENFT KuCoin ve OKX gibi borsalarda listeli bulunuyor.

Buna göre APENFT’nin fiyatı 0,0000003494 dolar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail