BorsaHaberler

Binance’den Önemli Duyuru! Tüm Kullanıcıları İlgilendiriyor!

Binance regülatör baskısını azaltmak için gerekli önlemleri genişletir!

Binance birçok ülkede regülatörlerin baskısıyla karşı karşıya. Bu baskılarla uyum sürecini genişleterek ve gereklilikleri karşılamaya çalışarak mücadele eden Binance’den tüm kullanıcıları ilgilendiren bir karar geldi.

Binance kısa süre önce yaptığı duyuruyla kimlik doğrulama politikasını genişlettiğini duyurdu.

Yapılan duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

“Binance, gelişen küresel uyumluluk standartları ışığında değişiklikleri ve iyileştirmeleri belirlemek için ürünlerini ve hizmetlerini sürekli olarak gözden geçirir. Kullanıcı korumalarını geliştirmek ve herkes için güvenli bir kripto ortamı sağlamak için Binance aşağıdaki değişiklikleri yapıyor:

Hemen geçerli olmak üzere, tüm yeni kullanıcıların Binance ürünlerine ve kripto para yatırma, alım satım ve para çekme dahil hizmet tekliflerine erişmek için “Orta Düzey Doğrulamayı” tamamlamaları gerekir .

Henüz “Orta Düzey Doğrulamayı” tamamlamamış olan mevcut kullanıcıların hesap izinleri, para çekme, sipariş iptali, pozisyon kapatma ve geri ödeme ile sınırlı hizmetler ile geçici olarak “Yalnızca Para Çekme” olarak değiştirilecektir.

Bu, şu andan itibaren 2021-10-19 00:00 AM (UTC) tarihine kadar kullanıcı deneyimindeki kesintiyi en aza indirmek için aşamalar halinde gerçekleştirilecektir .

Mevcut kullanıcılar daha fazla ayrıntı ile doğrudan bilgilendirilecektir. Kullanıcılar “Orta Düzey Doğrulamayı” tamamladıktan sonra Binance ürünlerine ve hizmetlerine tam erişime devam edebilecekler.

Binance, doğrulama sürecindeki gecikmeleri ve erişim kısıtlamalarını önlemek için kullanıcılara “Orta Düzey Doğrulamalarını” derhal tamamlamalarını şiddetle tavsiye eder.

Binance, Müşterinizi Tanıyın (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) çabalarını desteklemeye yardımcı olmak için bu önlemleri duyuruyor. Bu, kullanıcı korumasını daha da artıracak ve mali suçlarla mücadele edecektir.”

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ben 9 ay dır yatıdmişim halada bir gelişme yoktur


Başa dön tuşu