AltcoinHaberler

Binance’den Swipe Hamlesi Geldi SXP Uçuşa Geçti!

Binance Swipe'ın tüm hisselerini satın alıyor.

Binance kısa süre önce yaptığı duyuruda Swipe’ın (SXP) tüm hisselerini satın alacağını ve mevcut CEO’su Joselito Lizarondo’nun görevinden istifa edeceğini duyurdu.

Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Sevgili Binance Kullanıcıları,
Binance, kullanıcıların dünya çapında 70 milyondan fazla yerde anında kripto para harcamasına olanak tanıyan, sektörün önde gelen kripto para birimi Visa kart düzenleme platformu Swipe’ın kalan  hisselerini satın alıyor.

Temmuz 2020’de Binance , geleneksel finansal sistemler aracılığıyla kripto para birimlerindeki ödemeler ve satın almalar başta olmak üzere itibari para ve dijital varlıklar arasındaki boşluğu kapatarak kripto para birimlerinin ana akım olarak benimsenmesini daha da yaygınlaştırmak amacıyla Swipe’ın çoğunluk hissesini satın aldı.

Binance ve Swipe, Visa kartlarını çıkarmak için düzenlenmiş ve lisanslı kuruluşlarla birlikte çalışır ve Swipe, Binance’in kart programı yöneticisi ve teknoloji platformu olarak görev yapar. Swipe ayrıca, izin verilen bölgelerde ve pazarlarda kart çıkarmak için stratejik ortaklarla birlikte çalışır.

Kalan ödenmemiş hisselerin satın alınmasının tamamlanmasının ardından Swipe CEO’su Joselito Lizarondo istifa edecek ve Binance’den ayrılacak.”

Binance’nin duyurusunun ardından SXP’nin fiyatı %26 oranında yükseldi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu