Kripto HaberleriAltcoinBinance'den Web 3 Odaklı Yeni Kripto Para Hamlesi!

Binance’den Web 3 Odaklı Yeni Kripto Para Hamlesi!

Binance yeni bir danışma kurulu kurduğunu açıkladı.

Takip et

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance geçtiğimiz yıl ülkelerin düzenleyicilerinin bazı engelleriyle karşı karşıya kaldı.

Küresel bir borsa olma yolunda ilerleyen Binance, bu düzenleyici engelleri bir bir aşmak için çalışmalar yürütüyor.

Bu bağlamda ülkelerden faaliyet göstermek için lisans almaya devam eden Binance, eski hükümet ve finans yetkililerinden oluşan yeni bir küresel danışma kurulu oluşturduğunu duyurdu.

Bu kurul, Binance’ın kripto para endüstrisinin içinde bulunduğu düzenleyici ve politik konuları müzakere ederken bir danışma görevi üstlenecek.

Küresel danışma kurulu 10 kişiden oluşuyor ve Binance’e geçen yıl katılan eski ABD Senatörü ve Çin büyükelçisi Max Baucus tarafından yönetiliyor.

Üyeler arasında Fransız Hazine eski başkanı ve başbakanın eski ekonomik danışmanı Bruno Bezard; Brezilya eski ekonomi bakanı Henrique de Campos Meirelles; uluslararası Menkul Kıymetler Komisyonları Örgütü’nün eski genel sekreteri David Wright; eski ABD başkanı Barack Obama’nın eski kıdemli danışmanı David Plouffe ve altı kişi daha bulunuyor.

Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao twitterdan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Web3, kripto para sektörü, şirketimiz ve kullanıcılarımız için ileriye dönük en iyi yolu belirlemeye yardımcı olmak adına Binance Küresel Danışma Kurulu’nu kurdum ve artık buradaki isimleri resmi olarak paylaşabiliriz.

Bu işbirliği, uyumluluk, şeffaflık ve dünya düzenleyicileri ile işbirliğine ve güvene dayalı bir ilişki sağlama taahhüdümüzü vurgulamaktadır.

Web3’ün, kripto para birimlerinin ve blockchain teknolojisinin geliştirdiği hız karşısında Binance’in böyle dinamik bir sektörde doğru ve başarılı bir şekilde gezinmesine yardımcı olmak adına Binance bu kurulun bilgisinden, çeşitli deneyimlerinden ve geçmişlerinden faydalanacak.

Binance danışma kurulu şirketimizin tam olarak neler yapabileceğini dünyaya göstermeye devam etmemize yardımcı olacak ve kripto para ve blockchain endüstrisi için parlak bir örnek oluşturacak.”

Kitlesel kripto para benimsemesi için bir dönüm noktasının hızla yaklaştığını belirten CZ, danışma kurulunun Binance’in kripto endüstrinde lider olmada yardımcı olacağını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları