AltcoinHaberlerKripto Para

Binance’ın 2020 Piyangosu Axie İnfinity Sahiplerini Zengin Etti! 200$’lık AXS, 250.000$ Oldu!

Kripto paralara uzun vadeli bakanlar kazanmaya devam ediyor.

Binance geçtiğimiz yılın Ekim ayında Axie İnfinity (AXS) üzerindeki 17. projesini ilk kez Binance Launchpad’de duyurmuştu.

Binance, yaptığı resmi açıklamada 7 gün devam edecek etkinliğin bir piyango formatında gerçekleşeceğini ve toplamda kazanılabilecek 14.850 bilet mevcut olduğunu belirtmişti.

Etkinlik sonunda her bir kullanıcıya verilecek AXS piyango bileti sayısının belirlenmesi için Binance, yedi gün boyunca kullanıcıların BNB bakiyelerinin anlık görüntüleri aldı. Sonunda 7 günlük BNB bakiye ortalaması  hesaplandı.

Kullanıcılara her piyango bileti için 2.000 birim AXS jeton verildi. Her bir AXS jetonu da 0.10 $ olarak fiyatlandırıldı. Bu bağlamda bir bilet kazanan kullanıcıların Binance bakiyesinden 200 $ değerinde BNB düşüldü.

Bu etkinlikte Binance kullanıcılarına sadece 200$’a mal olan bir AXS biletinin şimdilerdeki değeri 250.000$’dan fazla. Geçen Ekim’de çok düşük bir miktara sahip oldukları için bu jetonu halen elinde tutan yatırımcılar bugün hayal edemeyecekleri bir miktara sahip oldular.

Yakın tarihli bir raporda aktif olarak 17.480’den fazla AXS jeton sahibi olduğunun yayınlanmasından sonra AXS, kripto yatırımcıları arasında bir hayli popüler hale geldi. Bunun yanı sıra Coinbase Pro, Binance ve KuCoin gibi büyük borsalarda AXS jetonunun ticaretini yapan 1,5 milyondan fazla aktif kullanıcı olduğunu açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu