Haberler

Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao: Piyasa İyiye Gidiyor!

Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao'dan piyasa hakkında açıklama.

Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao, kripto para birimlerinin 2019 yılında ilk haftasından itibaren yükselmeye başlamasının piyasaların geleceği için büyük bir umut olduğunu ve piyasalarda beklentileri arttırabilecek bir hamle olduğunu açıkladı. Kripto para piyasa hacminin ve Bitcoin fiyatı yükselişinin olumlu yansıdığını açıklayan Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao, kripto para piyasalarında kendisinin güzel günler beklediğini ve bugünlerin yakın zamanda olabilecek olduğunu belirttiği dolaylı açıklamasında, piyasa hacimlerinin ve Bitcoin fiyatının yükselmesinin olumlu sonuçlar yarattığını açıkladı.

İnsanların piyasa hacmi beklentisi ve piyasada kripto para birimlerine yönelik olarak ilgisinin çok fazla olması için piyasanın iyi değerlere sahip olması gerektiğini belirten kripto para analistleri, beklentilerin çok iyi olabildiği zamanlarda bile piyasada fiyatların kötüm olmasının yatırımcıları piyasadan uzaklaştıracak bir hamle olacağını düşünüyor.

Bitcoin yükselmeden piyasa düzelmez

Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao’ya göre Bitcoin piyasada en önemli kriter olsa bile yatırımcılar sadece Bitcoin fiyatının mevcut durumu ile değil, piyasa görünümünün de önemli olduğunu düşünüyorlar.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box