Haberler

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao: Sahte Raporlar Önemli!

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, sahte hacim raporları hakkında konuştu.

Nexo

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, sahte hacim raporlarının bundan sonra borsalar tarafından yapılmasını engellemek için gerekli olan tüm adımların atılmasını istedi. Sahte hacim raporlarının önemine değinen Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, kripto para fiyatlarının ve gerçek piyasa hacminin bu hacim bilgisinden etkilendiğini ve insanların sahte hacim raporları ile ilgili haberler sonrasında kripto para piyasasına ilgisini kaybettiğini dolaylı yoldan açıkladı.

Bitcoin ve kripto para birimleri ile ilgili olarak sahte hacim bilgisi yayınladığı iddia edilen bazı kripto para borsalarının ismi açıklanmamıştı ancak Binance ve Coinbase dışında 20 kripto para borsasından birkaç tanesinin sahte hacim raporladığı ve bu sayede daha fazla adından söz ettirmek ve yatırımcıları bünyesine çekmek istediği iddia edilmişti.

Sektörün daha fazla gelişmesi için sahte hacim raporlarının olmaması gerek. Sahte hacim raporlarını ortadan kaldırmak ve engellemek için ne gerekiyorsa acil olarak yapılmalı. Sahte hacim raporlayan kripto para birimi borsalarına karşı gerekli olan tüm önlemler alınmalı.

Sahte hacim raporlanması raporlayan borsa için olumlu bir hava katar, ancak kripto para sektörünün büyümesinin önüne geçer ve bunu durdurur. Bunu engellemek için neler yapılabileceğini ve üzerimize düşen her ne varsa yapmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Bu konuda bazı kripto para borsaları sektörü ve gelecekte kendilerini kötü etkileyecek olan tüm konularda geri adım atarak doğru yola girmemeliler.

CMC’yi uyardı!

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, CMC’nin sahte hacim raporladığını düşündüğü kripto para borsalarını dışlamasını istedi. CMC’den bunu yapmasını isteyen Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, ”CMC’nin istediği zaman bunu yapmaya hakkı var” dedi.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı