Kripto HaberleriHaberlerBinance'in CEO’su Changpeng Zhao'dan Özür Tweeti!

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao’dan Özür Tweeti!

Takip et

Vadeli işlemlere özel hazırlanan bir test sayfasının BitMEX kripto para borsasından birebir aynı olarak kopyalanması sonrasında Binance’in CEO’su Changpeng Zhao sosyal medya sitesi Twitter hesabından özür diledi. Kendilerinin bu durumun farkında olduklarını ve özür dilediklerini açıklayan Zhao, tepki almaktan kurtulamadı. Binlerce Binance yatırımcısı bu durumdan Zhao’yu sorumlu tutmuş ve bazıları ”beceriksizseniz söyleyin de bilelim!” diye tepki göstermişti. Başka bir platformdaki sistem ve içeriklerin birebir kopyalanması sonrasında BitMEX’in Twitter hesabından yapılan açıklamada durumun farkında oldukları açıklanmış ancak ne yapılacağı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

Kripto para birimi borsasının bu adımı sonrasında Binance’in CEO’su Changpeng Zhao tarafından özür dilense de bunun yeterli olmadığı açık. Zhao’nun halka açık olarak test edilen vadeli işlemler sayfası (platformu) için ne yapacak veya nasıl bir düzenleme yapacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmış veya yapılacak gibi değil.

Her iki kripto para borsası da oldukça büyük borsalar ve bu konuda rakiplerine oranla daha fazla ilgi görmekte üstünler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları