Haberler

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao’dan Özür Tweeti!

Binance'in CEO’su Changpeng Zhao BitMEX olayı sonrasında özür diledi.

Nexo

Vadeli işlemlere özel hazırlanan bir test sayfasının BitMEX kripto para borsasından birebir aynı olarak kopyalanması sonrasında Binance’in CEO’su Changpeng Zhao sosyal medya sitesi Twitter hesabından özür diledi. Kendilerinin bu durumun farkında olduklarını ve özür dilediklerini açıklayan Zhao, tepki almaktan kurtulamadı. Binlerce Binance yatırımcısı bu durumdan Zhao’yu sorumlu tutmuş ve bazıları ”beceriksizseniz söyleyin de bilelim!” diye tepki göstermişti. Başka bir platformdaki sistem ve içeriklerin birebir kopyalanması sonrasında BitMEX’in Twitter hesabından yapılan açıklamada durumun farkında oldukları açıklanmış ancak ne yapılacağı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

Kripto para birimi borsasının bu adımı sonrasında Binance’in CEO’su Changpeng Zhao tarafından özür dilense de bunun yeterli olmadığı açık. Zhao’nun halka açık olarak test edilen vadeli işlemler sayfası (platformu) için ne yapacak veya nasıl bir düzenleme yapacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmış veya yapılacak gibi değil.

Her iki kripto para borsası da oldukça büyük borsalar ve bu konuda rakiplerine oranla daha fazla ilgi görmekte üstünler.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı