blank
Haberler

Binance’in Singapur Birimi Lisans Başvurusunda Bulundu

Singapur'da Yeni Ödeme Yasası sonrasında hemen başvuru yaptıklarını açıklayan Binance'in Singapur birimi yetkilileri, hızlıca hareket ettiklerini açıkladı.

Singapur güçlü ekonomisi ile Asya bölgesinin en dikkat çeken ülkelerinden. Milyarlarca dolarlık varlıkları tek seferde yaratabilecek olan ülke bu anlamda zengin vatandaşlar barındırıyor ve ülkede kripto paralar ‘yedek yatırım aracı’ olarak görülüyor. Bazı Singapur vatandaşları daha fazla kazanç elde etmek yerine, kripto paraları olası yedek yatırım olarak görüyorlar.

Binance’in Singapur birimi ise ülkede hakimiyetini kontrol etmek, daha fazla kazanç elde edebilmek adına yasalara uygun bir lisans başvurusunda bulunduklarını beyan etti.

Singapurlu yetkililer konu ile ilgili henüz herhangi bir açıklama yapmazken, lisans başvurusunun onaylanıp onaylanmayacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor. ABD’de lisans almayı başaran Binance’in bu ülkede de lisans alması uzun sürmeyebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu