binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinancelabs, Yatırım Yaptığı Üç Yeni Projeyi Açıkladı! İşte Detaylar!

Binancelabs, Yatırım Yaptığı Üç Yeni Projeyi Açıkladı! İşte Detaylar!

Kripto para borsası Binance, S6 kuluçka programının bir parçası olarak ilk yatırım girişimlerini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, blok zinciri ekosisteminde inovasyonu teşvik etme konusunda önemli bir adımı temsil eden S6 kuluçka programının bir parçası olarak ilk yatırım girişimlerini açıkladı.

Binance, S6 Kuluçka Projelerine İlk Yatırımlarını Açıkladı: Ethena Labs, NFP ve Shogun

İlk yatırım dalgası üç öncü projeden oluşuyor: Ethena Labs, NFP ve Shogun. Her proje, kritik zorlukları ele almayı ve dijital varlık ortamında yeni fırsatların kilidini açmayı amaçlayan benzersiz bir vizyona sahiptir.

Ethena Labs: Bir türev altyapı sağlayıcısı olarak konumlandırılan Ethena Labs, ilk kripto-yerel getiri sağlayan stabilcoin kavramını tanıtarak Ethereum ekosisteminde devrim yaşatmayı amaçlıyor.

Ethereum’un yerel para birimi olan ETH’yi dönüştürmeye odaklanan Ethena Labs, kripto para birimi alanında istikrarlı getiri elde etmek için sağlam bir çerçeve oluşturmayı hedefliyor.

NFP: Yapay zekanın (AI) gücünden yararlanan NFP, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği (UGC) kolaylaştıran son teknoloji bir platform olarak ortaya çıkıyor.

İlgili Haber  Binance Borsasında BUSD'un Yerini Alan Bu Stablecoin, İşlem Hacminde Rekor Seviyeye Ulaştı!

Gelişmiş yapay zeka algoritmaları sayesinde NFP, içerik oluşturma ve dağıtımında kullanıcıların merkezi olmayan ve demokratikleştirilmiş bir içerik ekonomisine katılmalarını sağlar.

Shogun: Merkezi olmayan finansı (DeFi) yeniden tanımlama misyonuyla yola çıkan Shogun, yatırımcıların elde edebileceği değeri en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış amaç merkezli bir protokol sunuyor.

Teşvikleri hizalayarak ve işlem süreçlerini optimize ederek Shogun, likidite sağlamayı geliştirmeyi ve DeFi ortamında sürdürülebilir büyümeyi teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Bu projelerin seçilmesi, Binance’in yenilikçi girişimleri destekleme ve blockchain sektöründe çığır açan çözümlerin geliştirilmesini teşvik etme konusundaki kararlılığının altını çiziyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail