binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance Borsasında BUSD'un Yerini Alan Bu Stablecoin, İşlem Hacminde Rekor Seviyeye Ulaştı!

Binance Borsasında BUSD’un Yerini Alan Bu Stablecoin, İşlem Hacminde Rekor Seviyeye Ulaştı!

First Digital USD stablecoin (FDUSD), Binance'teki spot işlem hacminde şimdiye kadarki en yüksek payına ulaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası için önemli bir dönüm noktası olan First Digital USD stablecoin (FDUSD) ve Binance’teki ilgili işlem çiftleri, borsadaki spot işlem hacminde şimdiye kadarki en yüksek payına ulaştı.

FDUSD içeren işlem çiftleri 12 Şubat’ta Binance’in toplam spot işlem hacminin %38’ini oluşturdu. Bu, bir önceki aya kıyasla %42,6’lık önemli bir artışa işaret ediyor ve FDUSD’nin kripto ticareti ortamında artan öneminin altını çiziyor.

Kripto Analisti Rebecca Stevens, “BTC/FDUSD’nin alım satımının ücretsiz olması ve çoğu FDUSD çiftinin maker ücreti olmaması nedeniyle FDUSD’nin Binance’te bir miktar popülerlik kazanmasını beklersiniz,” dedi.

İlgili Haber  İki Önemli Oyun ve NFT Projesinin Kilit Açılımı Bu Hafta Gerçekleşiyor!

Stevens ayrıca, FDUSD ticaretindeki artışı Binance’in BUSD desteğini durdurma kararına bağladı ve bu da muhtemelen kullanıcıları daha yeni stabilcoine geçmeye teşvik etti.

Hong Kong merkezli saklama ve güven şirketi First Digital’in bir iştiraki olan FD121 tarafından tanıtılan FDUSD, Haziran 2023’te piyasaya sürülmüştü.

Bir ay sonra Binance’te listelenmesinin ardından, borsa FDUSD için sıfır işlem ücreti sunarak yatırımcıların büyük ilgisini çekti.

FDUSD’nin işlem hacmindeki önemli artış, özellikle uygun alım satım koşullarına ve kripto para ekosisteminde sağlam bir faydaya sahip olan sabit coinlerin giderek daha fazla tercih edildiğine işaret ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail