binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriNedirGüncel ICO Takvimi Nedir?

Güncel ICO Takvimi Nedir?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ICO süreçlerinin kontrol altında tutulması açısından güncel ICO takvimi ile alakalı olarak bilgileri sizlere sunmak istiyoruz. Kripto para sistemleri için en önemli süreçlerden birisi olarak dikkatleri çeken bir süreçten bahsediyoruz. ICO nedir sorusuna bir önceki haberimizde elimizden geldiğince yanıt vermiştik.

Doğru kripto para birimlerine yatırım yapmak için önemli birkaç seçenek söz konusudur. Türkiye genelinde özellikle ICO takvimi ile alakalı olarak birkaç yeni sistem meydana geldi. Bizde elimizden geldiğince sizleri derinlemesine şekilde bilgilendirmek istiyoruz.

Güncel ICO Takvimi Nedir?

Güncel ICO takvimi, kurulma aşamasını tamamlamış ve halka arz edilip yatırıma açılan kripto para birimlerini güncel olarak takip ettiğiniz listedir. Güncel listeye linkten ulaşabilirsiniz.

Bu liste, özellikle ileriye dönük olarak yatırımlarını şekillendirmek isteyenler için çok çok önemlidir. Kripto paraların özellikle Bitcoin ile birlikte çok ciddi bir büyüme eğilimi içerisine girdiğini biliyoruz. Bu büyüme eğilimi, beraberinde çok daha farklı alternatifleri getirdi.

ICO süreci riskli bir süreçtir. Çünkü yatırım yapmış olduğunuz kripto para biriminin akıbetinin ne olacağını net olarak kestirmek zor olacaktır. Ancak yine de doğru şekilde adım atmak, analizleri incelemek için zamanınız olur. En basitinden Venezuela kripto para birimi Petro. Tanıtımı üzerinden uzun bir zaman geçmesine rağmen hala ICO süreci içerisinde.

Devlet Başkanı, para birimine 5 Milyar Dolar değerinde yatırım aldıklarını açıkladı ki bu büyük bir rakam. Yeni kripto para birimlerine yatırım yapabilmek için önemli bir süre.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail