blank
Binance CoinHaberler

Binance’ten, Binance Coin (BNB) Yatırımcılarını Sevindiren Yeni Proje Müjdesi!

Binance, kendi NFT alım satım platformunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, uzun süredir beklenti oluşturduğu bir adımı daha resmen duyurdu.

Binance Smart Chain’e NFT Desteği!

Binance’in merkezsiz finans sistemine giriş yapması Binance Smart Chain ile başladı. BSC ağının kısa süre içerisinde inanılmaz bir büyüme elde etmesi ve toplam işlem sayısı açısından Ethereum’u bile geride bırakması ise bunun kanıtları arasında yer alıyor. Google Trends verilerinde de BSC ağına yönelik ilginin ETH’ye yönelik ilgiyi geçtiği görülmekte.

Binance tarafından yayınlanan gönderiye bakıldığında Binance NFT platformunun Haziran 2021’de piyasaya sürüleceğinin vurgulandığı görülmekte. Alınıp satılabilecek NFT’lere ise dijital koleksiyon ürünlerinden görsel sanat eserlerine ve oyunlarla ilgili ürünlere kadar her şeyin dahil olduğu belirtiliyor.

Binance Coin zaten kısa süre içerisinde inanılmaz bir büyüme elde etti NFT’ler bu büyümenin devamını sağlayabilir. NFT’ler de Ethereum ağı için ciddi bir yükseliş trendini beraberinde getirse de yüksek işlem ücretleri nedeniyle bunun sürdürülebilir olmadığı görülmüştü. Şimdi ise BSC ağındaki NFT platformu ile beraber bu piyasa yeniden hareketlenebilir.

BNB basın saati itibarıyla 562 dolardan işlem görmekte ve son 24 saat içerisinde %5,9 yükseliş yakaladı. Öte yandan ETH ise %7’lik yükseliş ile beraber hala BNB’nin bir adım önünde olduğunu göstermekte. Yaz dönemi yaklaştığında ise ETH’nin EIP-1559 güncellemesi ile BNB’nin NFT piyasası fiyatların farklı etkilenmesini sağlayabilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu