Ethereum ClassicHaberler

Binance’ten Ethereum Classic Hard Fork’una Destek Geldi

Ethereum Classic için ağ yükseltme kodu olan Magneto'nun güvenlik ve işlem ücretleri açısından önemi büyük.

Bugün işlem hacmine göre en büyük kripto para borsası olan Binance, Ethereum Classic (ETC) Network Upgrade & Hard Fork desteğini duyurdu.

Dünyanın önde gelen kripto para borsası olan Binance’in desteğini alan hard fork Ethereum Classic mainnet blok yüksekliğinde 13.189.133 gerçekleşecek.

Sert çatallanma sırasında borsadaki işlemler sekteye uğrayacak ve ETC ile ilgili tüm para yatırma ve çekme işlemleri bugün 19.00’dan itibaren geçici süreyle askıya alınacak.

Temel olarak Ethereum Classic için bir ağ yükseltme kodu olan Magneto, projenin en son versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Yükseltmenin direkt olarak güvenliği arttırması ve işlem ücretlerinde düşüş getirmesi bekleniyor. Magneto hard forku aynı zamanda Ethereum Berlin yükseltmesini içeriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu