coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance’ten Hem Listeleme Hem de Delist Duyurusu: İşte Etkilenen Üç Altcoin!

Binance’ten Hem Listeleme Hem de Delist Duyurusu: İşte Etkilenen Üç Altcoin!

Binance Fetch.ai (FET), Ocean Protokolü (OCEAN) ve SingularityNET (AGIX) token birleşimini destekleyeceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance Fetch.ai (FET), Ocean Protokolü (OCEAN) ve SingularityNET (AGIX) token birleşimini destekleyeceğini açıkladı.

“Binance, Fetch.ai (FET), Ocean Protokolü (OCEAN) ve SingularityNET (AGIX) tokenlerinin Yapay Süper Zeka (ASI) ile birleşmesini destekleyecektir.

01.07.2024 03:30 (UTC) itibarıyla Fetch.ai (FET), Ocean Protokolü (OCEAN) ve SingularityNET (AGIX) yatırma ve çekme işlemleri askıya alınacaktır.

Binance, etkinlik tamamlandıktan sonra ASI yatırma ve çekme işlemlerinin ne zaman açılacağını kullanıcılara bildirmek için ayrı bir duyuru yapacak.

Etkinlik tamamlandıktan sonra FET, OCEAN ve AGIX tokenlarının yatırılması ve çekilmesi artık desteklenmeyecektir.

FET, OCEAN ve AGIX tokenleri Binance’de ASI olarak işaretlenecek.

Tüm FET, OCEAN ve AGIX tokenleri aşağıdaki oranda ASI’ye değiştirilecektir :

1 FET = 1 ASI;

1 OCEAN = 0,433226 ASI;

1 AGIX = 0,433350 ASI.”

Binance ayrıca 01.07.2024 03:00 (UTC) itibarıyla Binance, FET, OCEAN ve AGIX için tüm spot ticaret çiftlerinde listeden çıkacağını ve kaldırılan tam işlem çiftlerinin şunlar olduğunu açıkladı: AGIX/BTC, AGIX/FDUSD, AGIX/TRY, AGIX/USDT, FET/BNB, FET/BTC, FET/BRL, FET/FDUSD, FET/TRY, FET/USDC, FET/ USDT, OCEAN/BNB, OCEAN/BTC, OCEAN/TRY, OCEAN/USDT.

Binance, yukarıda belirtilen spot ticaret çiftleri için Ticaret Botları hizmetlerini 01.07.2024 03:00 (UTC) itibarıyla sonlandıracaktır.

Binance 05.07.2024 08:00 (UTC) itibarıyla ASI/BNB, ASI/BTC, ASI/BRL, ASI/FDUSD, ASI/TRY, ASI/USDC ve ASI/USDT spot işlem çiftleri için işlemlerin açılacağını da ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları