binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'ten Üç Altcoin İçin Destek Açıklaması Geldi, Fiyatlar Hareketlendi!

Binance’ten Üç Altcoin İçin Destek Açıklaması Geldi, Fiyatlar Hareketlendi!

Binance güne altcoin duyurusuyla başladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance güne altcoin duyurusuyla başladı.

Bu noktada Sei (SEI), IOTA (IOTA) ve Arweave (AR) isimli altcoinlerin ağ yükseltmelerini ve hard forklarını destekleyeceklerini açıklayan Binance duyursunda şu ifadelere yer verdi:

“Sei (SEI) ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 03.10.2023 15:00 UTC’de gerçekleşecek . Yukarıda belirtilen ağa token yatırılması ve çekilmesi, yaklaşık olarak 03.10.2023 14:00 UTC tarihinden itibaren askıya alınacaktır.

IOTA (IOTA) ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 04.10.2023 06:00 UTC’de gerçekleşecek . Bundan sonra toplam arz 4,6 milyar IOTA tokenine değiştirilecek.

Yukarıda belirtilen ağa token yatırılması ve çekilmesi, yaklaşık olarak 04.10.2023 05:00 UTC tarihinden itibaren askıya alınacaktır.

Arweave (AR) ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 05.10.2023 07:00 UTC’de gerçekleşecek . Yukarıda belirtilen ağa token yatırılması ve çekilmesi, yaklaşık olarak 05.10.2023 06:00 UTC tarihinden itibaren askıya alınacaktır.

Yukarıda belirtilen ağlarda token(lar)ın ticareti etkilenmeyecektir.

Binance, tüm kullanıcılara yönelik tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır.

Yukarıda belirtilen ağlarda token(ler) için para yatırma ve çekme işlemleri, yükseltilmiş ağların stabil olduğu kabul edildikten sonra yeniden açılacaktır. Başka duyuru yapılmayacaktır.”

Binance duyurusunun ardından SEI ve AR fiyatında yukarı yönlü hareket olurken IOTA fiyatında kayda değer bir hareketlilik olmadığı görüldü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail