Haberler

Bir İlk: Binance Forbes Dergisine Dava Açtı!

'Tai Chi' adlı belge nedeniyle Forbes dergisi ve 2 yazarına Binance tarafından dava açıldı.

Dünyanın en büyük 2 kripto para birimi borsasından bir tanesi olan Binance, Forbes dergisine ve 2 yazarına (Michael del Castillo ve Jason Brett) ABD’de dava açtığını duyurdu. Daha önce Forbes dergisinde yayınlanan ve iddialara göre Binance’in karalanması ve ABD’li regülatörler tarafından incelenmesine yol açmak için hazırlandığı iddia edilen belgelerin yayınlanmasından dolayı dava açıldığı açıklandı.

Daha önce hiçbir kripto para borsası böylesi bir dava açmamıştı. Ancak Binance ilk kez bir internet sitesine ve onun 2 yazarına karşı dava açtı.

Düzenleyicileri kasıtlı olarak aldattığını iddia eden yazı hakkında açılan davada nasıl sonuç elde edeceği merak konusu olan Binance’in bu dava sonucunda mahkemeye bazı gizli bilgileri vermek zorunda kalabileceği iddia edildi. İddialara göre Binance bu davadan zararlı çıkan taraf olabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu