BorsaHaberler

Bir Kripto Paranın Binance’de Listelenmesi İçin Ne Gerekli? CZ, Açıkladı!

Yatırımcılar kripto paraları Binance'de listelensin diye heyecanla bekliyor.

Yaşanan Covid-19 pandemisi kripto para birimlerinin ve endüstrsinin  gelişmesine olumlu katkılar sağladı.

Bu gelişme ile kripto para piyasasına yeni yatırımcıların gelmeye başladı. Bu da var olan kripto paraların yükselmesini sağlarken bir yandan da yeni tokenlerin çıkmasına neden oldu.

Yeni çıkan tokenler duyulmaya başladıkça kripto para borsaalrı tarafından da listelenmeye başlıyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’de yeni tokenler listelenmeye devam ediyor.

Binance CEO’su CZ, Forbes ile yaptığı yakın tarihli bir röportajında bir tokenin Binance borsasında listelenmesi için gerekli ve önemli kriterleri açıkladı.

Listelenecek tokenin kullanıcı sayısının önemli olduğunu söyleyen CZ, bunun dışında blok zincirindeki aktif adreslerin sayısı, sosyal medya izleyicileri ve kod taahhütleri gibi birçok başka faktörün olduğunu ifade etti.

CZ, token listelemelerindeki en önemli ölçeklerinin kullanıcı sayısı olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi:

“Bir tokenin çok sayıda kullanıcısı varsa, o ürünün değeri vardır ve biz de onu listeleriz. Bu ezici ve önemli bir özellik.
Örneğin meme jetonlarını düşünün, kişisel olarak anlamasam da, çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılıyor ve takip ediliyorsa, onu listeleriz.

Burada benim şahsi fikrim önemli değil. Binance olarak topluluğa göre hareket ediyoruz.”

Binance’da Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) gibi popüler kripto para birimlerinin yanı sıra Dogecoin (DOGE), Shıba Inu (SHIB) gibi mem tokenleri de dahil yaklaşık 346 kripto para birimi listeleniyor.

Binance’den sonra işlem hacmine göre en büyük ikinci kripto para borsası olan OKEx’de ise 312 kripto para birimi listeleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu